Skup złomu i makulatury Wrocław

Opolska 19c
52-010 Wrocław
Polska

Skup metali kolorowych
Metale kolorowe, nazywane także metalami niezależnymi, są ogólnodostępne w różnych dziedzinach przemysłu. Oprócz wyjątkowego wyglądu, charakteryzują się bardzo dobrym przewodnictwem cieplnym. W przemyśle możemy spotkać metale lekkie do których zaliczamy: aluminium, tytan i magnez. Są one bardzo często skupowanymi metalami kolorowymi. Klienci przemysłowi równie często jak metale lekkie, skupują i sprzedają metale ciężkie: ołów, miedź, cynk i nikiel.

Zbieranie i segregacja surowców wtórnych ma duże znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Prawidłowa gospodarka odpadami jest również regulowana przepisami prawa, dlatego szczególnie duże przedsiębiorstwa produkcyjne i zakłady przemysłowe powinny odpowiedzialnie podchodzić do realizacji zadań w tym zakresie. Nasz skup złomu zajmuje się odbiorem, segregacją i przekazaniem do recyklingu surowców wtórnych. Złomowisko znajduje się we Wrocławiu, jednak jesteśmy w stanie dojechać także do innych miast.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb naszych klientów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, logistycznym i magazynowym, co pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług dodatkowych. Prowadząc skup złomu współpracujemy z hutami i odlewniami metali, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne ceny za surowce wtórne.

Hurtowy skup złomu i skup metali kolorowych – Wrocław

Złomowisko to nasza główna działalność, ale świadczymy również szereg usług dodatkowych dla firm z różnych branż. Oprócz hurtowego skupu złomu, oferujemy również:

  • kompleksowe doradztwo w optymalizacji procesów zarządzania odpadami,
  • zarządzanie odpadami, na które składa się segregacja, składowanie i kompleksowa obsługa logistyczna,
  • pomoc we wdrożeniu rozwiązań, które mają na celu usprawnić system zarządzania surowcami wtórnymi oraz zredukować koszty takich działań,
  • dostawę kontenerów i pojemników na odpady i surowce wtórne, wraz z ich całodobową obsługą logistyczną,
  • przeprowadzanie audytów i raportów dotyczących gospodarowania odpadami metali w firmie,
  • analizowanie składu chemicznego stopów metali i,
  • dostarczanie surowców do zakładów hutniczych i produkcyjnych, dbając jednocześnie o najwyższą jakość wyrobów,

Posiadamy również złomowisko w Trójmieście oraz w innych miastach na terenie całego kraju. Odbieramy złom od zakładów przemysłowych, nawiązując stałą współpracę lub realizując jednorazowe zlecenia.

Złomowisko – kompleksowa obsługa
Dbamy o jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Prowadząc hurtowy skup złomu oraz skup metali kolorowych we Wrocławiu posiadamy rozwinięte zaplecze transportowe, umożliwiające ciągły odbiór nawet dużych partii metali. Oferujemy konkurencyjne ceny za złom i wygodne płatności przelewem.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU WROCŁAW

Opolska 19c
52-010 Wrocław
Polska