Skup złomu i makulatury Łódź

Okopowa 70/106
91-849 Łódź
Polska

Zarządzanie odpadami i surowcami wtórnymi to zadanie, z którym na co dzień muszą mierzyć się zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa produkcyjne czy gospodarstwa domowe. Dbanie o środowisko naturalne stanowi obecnie konieczność, ze względu na pogarszający się stan ekosystemu. Jednym ze skutecznych działań ekologicznych jest recykling surowców wtórnych,, dzięki czemu ograniczamy ilość odpadów zalegających na składowiskach, a także dbamy o ograniczone zasoby ziemi. Nasz skup złomu to miejsce, w którym przyjmujemy odpady metali do recyklingu, dodatkowo przyczyniając się do ochrony środowiska. Złomowisko znajduje się w Łodzi, jednak ze względu na kompleksowość świadczonych usług, dojeżdżamy po odbiór surowców również do innych miejscowości.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale orientujemy się w potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. ODYLION prowadząc hurtowy skup złomu oferuje również szeroki zakres usług dodatkowych. Odbieramy złom metali kolorowych i stali od zakładów, a także współpracujemy z hutami i odlewniami metali, co przekłada się na konkurencyjność naszej oferty.

Hurtowy skup złomu – Łódź

Oprócz skupu złomu zajmujemy się także:

  • doradztwem w ekologicznym zarządzaniu odpadami,
  • pomocą w optymalizowaniu procesów produkcyjnych, aby były jak najbardziej zyskowne i stwarzały niewielkie zagrożenie dla środowiska naturalnego,
  • opracowywaniem audytów, raportów i dokumentacji odpadowej dla różnych branż przemysłu,
  • optymalizowaniem firm pod kątem segregacji, składowania i zarządzania odpadami metali,
  • dostarczaniem kontenerów i pojemników na odpady metali wraz z ich pełną obsługą logistyczną,
  • przeprowadzaniem analiz składu chemicznego dostarczonych stopów metali.
  • zaopatrywaniem hut i zakładów produkcyjnych w wysokiej jakości wsady i surowce.

Prowadząc hurtowy skup złomu i skup metali kolorowych świadczymy kompleksowe usługi z pełną obsługą logistyczną, odbiorem i składowaniem odpadów metali. Działamy na terenie całego kraju, dlatego posiadamy również złomowisko w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.

Złomowisko – oferta dla firm i klientów indywidualnych
Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z poziomu obsługi oraz indywidualnie dopasowanej oferty. Przyjmujemy złom metali kolorowych i stali, i na podstawie składu chemicznego, stopnia zanieczyszczenia, postaci dokonujemy jego wyceny. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę, ale chętnie też podejmiemy się pojedynczych zleceń, nawet tych wymagających niestandardowego podejścia.

Usługi które są wykonywane przez naszą firmę: skup złomu i skup metali kolorowych, wyróżniają się na tle innych firm, ponieważ:

  • płatności wykonujemy wedle życzeń Klienta: gotówką, bądź przelewem
  • posiadamy własny transport dostosowany do ilości i wielkości elementów do skupu
  • wyposażeni jesteśmy w profesjonalny sprzęt do obsługi złomu i metali kolorowych, w tym wagi.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani takimi usługami jak skup złomu i skup metali kolorowych. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przeprowadzić transakcję.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU ŁÓDŹ

Okopowa 70/106
91-849 Łódź
Polska