Skup złomu Będzin

Sielecka 63
42-500 Będzin
Polska

Recykling surowców wtórnych jest nie tylko formą dbania o środowisko naturalne, ale także sposobem na pozbycie się uciążliwych odpadów. Nagromadzony złom to problem wielu zakładów przemysłowych oraz gospodarstw domowych.
Prowadzimy złomowisko na terenie Będzina, oferując dojazd do klientów także do okolicznych miejscowości. Nasz hurtowy skup złomu działa kompleksowo, dlatego oprócz obrotu surowcami wtórnymi, oferujemy również szereg usług dodatkowych, w tym skup metali kolorowych.

Świadczymy kompleksowe usługi, oferując rozwiązania dedykowane dla firm z wielu branż. Prowadząc złomowisko możemy pochwalić się rozwiniętym zapleczem technologicznym, logistycznym i magazynowym, co pozwala nam na jeszcze sprawniejszą realizację zleceń. Odbieramy złom z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta i dokonujemy uczciwej wyceny surowców, aby transakcja przebiegła pomyślnie dla obu stron.

Skup złomu – Będzin

Oprócz hurtowego skupu złomu świadczymy także szereg usług dodatkowych, takich jak:

  • doradztwo dla firm w celu zoptymalizowania procesów zarządzania odpadami,
  • opracowywanie dedykowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw z różnych branż, aby zwiększyć zyski z procesów produkcyjnych,
  • pomoc w poprawie efektywności działań związanych ze składowaniem i segregacją odpadów zgodnie z zasadami ochrony środowiska i przepisami prawa,
  • dostarczanie kontenerów i pojemników do składowania surowców wtórnych,
  • opracowywanie audytów i raportów odpadowych,
  • badanie składu chemicznego stopów metali,
  • dostarczanie wyrobów hutniczych do hut, zakładów przemysłowych i produkcyjnych.

Współpracujemy z największymi hutami , co pozwala nam oferować klientom atrakcyjne ceny skupu złomu. Posiadamy także złomowisko w Łodzi, a także w innych miastach na terenie całego kraju. Dzięki temu oferujemy hurtowy skup złomu firmom i zakładom produkcyjnym z możliwością dojazdu do dowolnej lokalizacji.

Złomowisko – kompleksowy zakres usług
Od wielu lat działamy w branży zarządzania odpadami, dlatego doskonale orientujemy się w potrzebach obecnego rynku. Z tego powodu stale urozmaicamy swoją ofertę, wprowadzając usługi dodatkowe dopasowane do potrzeb klientów m.in recykling metali. Skupujemy złom kolorowy oraz stal, nadające się do recyklingu. Dbanie o środowisko naturalne jest naszą misją, dlatego również doradzamy firmom w ekologicznym sposobie gospodarowania odpadami.

Wieloletnie działanie firmy Odylion na rynku, pozwoliło na wypracowanie bardzo dobrej marki. Doświadczenie jakie nabyliśmy przez te lata, pozwoliły nam na stworzenie usług i koncepcji, które swoim potencjałem zwiększają efektywność pracy. Skup metali kolorowych odbywa się na wysokim poziomie, dzięki profesjonalnej obsłudze i odpowiednim podejściu do każdego Klienta, którego zawsze traktujemy indywidualnie. Posiadamy najwyższej jakości urządzenia, które pozwolą na ocenę zawartości pierwiastku w złomie. Pozwoli to na uczciwy skup metali kolorowych.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU BĘDZIN

Sielecka 63
42-500 Będzin
Polska