Skup złomu i makulatury Trójmiasto

Handlowa 10
81-061 Gdynia
Polska

Zakłady przemysłowe i produkcyjne generują dużą ilość odpadów, w przypadku których możliwy jest recykling. Składowanie i segregacja złomu w takich przedsiębiorstwach wymaga dobrze zaplanowanych działań logistycznych, a jednocześnie optymalizacji kosztów gospodarowania odpadami. Nasz skup złomu to firma, której mogą Państwo zlecić kompleksową obsługę odpadową przedsiębiorstwa wraz z pakietem usług dodatkowych. Swoją działalnością obejmujemy całe Trójmiasto, a przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z oferty złomowiska klientów z Gdyni, Gdańska i okolic.

Recykling surowców wtórnych ma duże znaczenie dla ochrony środowiska, lecz przede wszystkim takie działania przyczyniają się do zoptymalizowania kosztów przedsiębiorstwa. Od wielu lat prowadzimy złomowisko, co pozwoliło nam doskonale poznać rynek oraz potrzeby firm z wielu branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientom kompleksowy zakres usług, które pozwolą wdrożyć wydajne rozwiązania zarządzania odpadami. Współpracujemy z hutami, odlewniami stali i zakładami produkcyjnymi, do których dostarczamy odpowiednio przygotowane surowce stanowiące wsad do pieca.

Skup złomu – Trójmiasto

Nasz skup złomu oferuje szeroki zakres usług dodatkowych, do których można zaliczyć:

 • fachowe doradztwo w optymalizacji procesów gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie,
 • kompleksowe zarządzanie odpadami poprzez ich segregację i pełną obsługę logistyczną,
 • całodobową obsługę logistyczną oraz wstawianie pojemników i kontenerów na odpady metali kolorowych i stali,
 • przeprowadzanie audytu, aby zoptymalizować proces zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie,
 • opracowywanie raportów i dokumentacji odpadowej.
 • przeprowadzanie szczegółowych badań i analiz składu chemicznego stopów metali lekkich,
 • dostarczanie surowców do hut, odlewni i zakładów produkcyjnych, dbając jednocześnie o najlepsze parametry wsadów hutniczych i przemysłowych.

Posiadamy także skup złomu i skup metali kolorowych w Poznaniu oraz w innych lokalizacjach na terenie całego kraju. Odbieramy złom nie tylko z dużych zakładów, ale również od mniejszych firm, dokonując indywidualnej wyceny surowców.

Złomowisko – skup surowców wtórnych i obrót odpadami
Staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego charakteryzujemy się tak zróżnicowanym pakietem usług. Nasz skup złomu obsługiwany jest przez wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej branży. Oferujemy atrakcyjne ceny złomu oraz uproszczone formalności, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Skupujemy złom i metale kolorowe, takie jak:

 • ołów ( taśmy i blachy)
 • brąz ( pręty, rury i tuleje)
 • aluminium ( kątowniki i profile)
 • mosiądz ( rury, pręty i blachy)
 • miedź ( taśmy i pręty)

Metale kolorowe nie zawierają w składzie żelaza. Ich właściwości chemiczne, technologiczne, czy też fizyczne, pozwalają na zastosowanie ich nie tylko w przemyśle, ale również w wielu gałęziach techniki.

Zapraszamy do współpracy, jeśli pragną Państwo, aby skup metali kolorowych przebiegał pod nadzorem profesjonalnej obsługi.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU GDYNIA

Handlowa 10
81-061 Gdynia
Polska