Jesteśmy liderem branży recyklingowej w Polsce

Podstawowym obszarem naszych działań jest hurtowy skup złomu metali kolorowych oraz makulatury. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów z zakładów produkcyjnych obejmujące audyt, wdrożenie rozwiązań, podstawienie kontenerów jak również organizację transportu.


Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości usługi dzięki zespołowi profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć Centrów Recyklingu oraz Biuro Handlowe w Warszawie.

 

Oferujemy wysokie, konkurencyjne ceny zakupu surowców, dzięki bezpośredniej współpracy z największymi hutami i odlewniami metali w całej Europie.

01.

Kompleksowa obsługa

Dążymy do długoterminowej relacji biznesowej, opartej na wzajemnym zaufaniu. W ramach swoich działań bierzemy odpowiedzialność za cały proces zarządzania odpadami: od audytu, poprzez indywidualne rozwiązania poprawiające i wspierające Twój biznes po pełne wdrożenie i pomoc w realizacji obowiązków środowiskowych.

02.

Jakość

Dzięki odpowiedniemu składowaniu na naszych magazynach, własnemu laboratorium do analizy chemicznej metali oraz kilkuetapowej i surowej kontroli jakości (według międzynarodowych standardów ISRI) możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych surowców.

03.

Środowisko

Zaangażowanie w proces recyklingu to inwestycja w długoterminowy i zrównoważony rozwój firmy oraz troska o środowisko naturalne. Spełniamy wszystkie wymogi prawne z zakresu ochrony środowiska.

04.

Doświadczenie

Bezustannie dążymy do doskonalenia wszystkich procesów. Tworzymy usługi, procedury i koncepcje zwiększające efektywność, zarówno w ramach naszej działalności, jak i u naszych Partnerów. To wszystko dzięki Zespołowi doświadczonych specjalistów, pełnych entuzjazmu i wiary w sens swojej pracy w Odylion.

Strategia podatkowa 2022

Odylion. Dlaczego?

STABILNY I PEWNY PARTNER

Priorytetowo podchodzimy do kwestii jakości oraz terminowości odbiorów i płatności.

LEGALNY BIZNES

Posiadamy wszystkie wymagane prawem pozwolenia na składowanie oraz transport odpadów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Rozumiemy Twój biznes – optymalna oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w hurtowym obrocie metalami nieżelaznymi, złomem stalowym oraz makulaturą.

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ MAGAZYNÓW

Posiadamy własne profesjonalne Centra Recyklingu zlokalizowane na terenie całej Polski, przy głównych węzłach komunikacyjnych.

GLOBALNY ZASIĘG, RODZINNE WARTOŚCI

Jesteśmy firmą rodzinną co pozwala nam, na elastyczność i szybkie działanie we współpracy z międzynarodowymi Partnerami.

CLOSED LOOP Zamknięty Obieg Odpadów

Jesteśmy częścią Zamkniętego Obiegu Odpadów.
Naszym celem jest zwiększenie ilości odpadów przekazanych do recyklingu, tak aby jak najwięcej z nich zostało przetworzonych i wykorzystanych ponownie.

Kompleksowy zakres usług obejmujący odbiór, właściwą selekcję i przygotowanie odpadów (analiza/ cięcie/ prasowanie/ sortowanie) do przetworzenia na nowe produkty zapewniają komfort naszym kontrahentom, jednocześnie spełniając wszystkie wymogi prawne z zakresu ochrony środowiska.

Szczegółowo opracowane procedury działania mają na celu optymalizację wszystkich procesów w firmie i minimalizację śladu węglowego naszej działalności.