Skup złomu i makulatury Otwock

Kraszewskiego 2A
05-400 Otwock
Polska

Selektywne zbieranie odpadów to nie tylko wyraz troski o środowisko naturalne, ale również sposób na pozbycie się kłopotliwych śmieci z naszego domu lub zakładu produkcyjnego, przy jednoczesnym generowaniu dodatkowego zysku dla gospodarstwa domowego lub firmy. Skup złomu oraz skup makulatury działający na terenie miasta Otwock specjalizuje się w hurtowym i detalicznym odbiorze odpadów metalowych i papierniczych, jednocześnie oferując szereg usług dodatkowych.

Makulatura jak i inne odpadki, nadaje się do ponownego przerobienia, dzięki czemu można dbać o środowisko, jednocześnie zyskując przy tym. Skup makulatury jest najbardziej efektywną metodą pozbycia się niepotrzebnych odpadów z terenu firmy, czy gospodarstwa domowego. Poza skupem makulatury, naszym zadaniem jest odpowiednia segregacja makulatury, tak aby można było ją w szybki sposób przerobić.

Nasz skup złomu świadczy kompleksową obsługę w zakresie obrotu odpadami, skupując złom od osób prywatnych i firm. Z myślą o firmach przemysłowych oferujemy hurtowy skup złomu w korzystnych cenach, jednocześnie zapewniając odbiór odpadów metalowych od klientów z terenu Otwocka oraz okolicznych miejscowości.

Nasze złomowisko może się pochwalić rozwiniętym zapleczem technologicznym, logistycznym i magazynowym, co pozwala nam na kompleksowe, a zarazem bezpieczne dla środowiska naturalnego działanie.

Hurtowy skup złomu, skup makulatury, skup metali kolorowych i inne usługi – Otwock i okolice

Obok hurtowego skupu złomu naszym Klientom oferujemy szereg usług dodatkowych, które kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • doradztwo dla klienta biznesowego w celu optymalizacji procesów zarządzania odpadami,
  • dedykowane rozwiązania dla przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, których celem jest zwiększenie zysków z procesów produkcyjnych,
  • poprawa efektywności składowania i zarządzania odpadami w firmie,
  • dostarczanie kontenerów i pojemników do składowania surowców wtórnych,
  • audyty i raporty odpadowe.
  • weryfikacja składu chemicznego stopów metali,
  • dostarczanie wyrobów hutniczych do hut, zakładów przemysłowych i produkcyjnych.

Profesjonalna obsługa – skup złomu i skup metali kolorowych z rzetelną wyceną
Jako złomowisko współpracujemy z kluczowymi odbiorcami surowców wtórnych, co pozwala nam oferować naszym Klientom atrakcyjne ceny skupu złomu. Otwock to nie jedyne miejsce naszej działalności. Posiadamy również skupy złomu w innych lokalizacjach na terenie całego kraju, dzięki czemu oferujemy hurtowy skup złomu od firm i zakładów produkcyjnych z możliwością odbioru surowca z dowolnej lokalizacji.

Od wielu lat z sukcesami działamy w branży zarządzania odpadów. Doskonale znamy rynek i jego potrzeby, a także możliwości. To przekłada się na wachlarz usług dodatkowych odpowiadających na indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów, jak również doskonałe warunki współpracy dla firm i klientów indywidualnych zainteresowanych sprzedażą złomu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych Klientów.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU OTWOCK

Kraszewskiego 2A
05-400 Otwock
Polska