Skup złomu i makulatury Poznań

Zbożowa 1a
62-023 Gądki
Polska

Recykling surowców wtórnych to sposób na ograniczenie ilości zalegających odpadów, dzięki czemu mamy realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Szczególnie duże zakłady przemysłowe generują sporą ilość odpadów metalowych, które nadają się do recyklingu metali. Zamiast narażać się na dodatkowe koszty związane ze składowania odpadów, można je sprzedać do skupu złomu, zapewniając sobie dodatkowy zysk. Nasze złomowisko to miejsce, w którym odpowiednio sortujemy i przygotowujemy do recyklingu. Dzięki dużemu doświadczeniu kompleksowo zajmiemy się odpadami z Państwa firmy i doradzimy, w jaki sposób zoptymalizować koszty gospodarki surowcami wtórnymi. Działamy na terenie Poznania, jednak nie ograniczamy się terytorialnie, dlatego jesteśmy w stanie dojechać po odbiór złomu także w dalsze rejony.

Od wielu lat działamy w branży, dlatego doskonale orientujemy się w stale zmieniających się potrzebach rynku. Skup złomu i skup metali kolorowych prowadzimy zarówno dla mniejszych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, które wymagają profesjonalnej obsługi logistycznej. Współpracujemy z hutami i zakładami produkcyjnymi, dostarczając im najwyższej jakości surowców wtórnych, niezbędnych do prowadzenia działalności.

Skup metali kolorowych jest bardzo popularny, dlatego wiemy jak ważne jest wypracowanie sobie marki na rynku, tak aby Klient był usatysfakcjonowany i zawsze chętnie wracał. Skupujemy nie tylko ołów, miedź, aluminium, czy stal. Bardzo popularny jest skup brązu, ze względu na bardzo dużą dostępność tego surowca w przemyśle. Wykorzystywany jest między innymi do wytwarzania odlewów i różnych prętów.

Hurtowy skup złomu – Poznań

Nasze złomowisko jak i biuro handlowe w Warszawie obsługiwane są przez zespół wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak:

  • profesjonalne doradztwo w sposobie zarządzania odpadami dla firm z branży motoryzacyjnej, budowlanej, energetycznej, przemysłowej i innych,
  • pomoc w optymalizacji kosztów produkcji, poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań logistycznych,
  • doradzanie w wydajnym i ekologicznym zarządzaniu odpadami, aby ograniczyć koszty ich składowania i segregowania,
  • dostarczanie pojemników i kontenerów na odpady, wraz z ich całodobową obsługą logistyczną,
  • opracowywanie audytów i raportów odpadowych,
  • przeprowadzanie szczegółowych analiz składu chemicznego wybranych stopów metalu, dbając o ich najwyższą jakość,
  • zaopatrywanie zakładów produkcyjnych w metale, wsady hutnicze oraz surowce niezbędne do produkcji,
  • zaopatrywanie zakładów produkcyjnych w metale, wsady hutnicze oraz surowce niezbędne do produkcji,

Posiadamy również skup złomu we Wrocławiu oraz w innych lokalizacjach na terenie całego kraju. Oferując hurtowy skup złomu zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Odbieramy złom metali kolorowych i stali własnym transportem, aby Państwo nie musieli się martwić przewiezieniem złomu na teren naszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego złomowiska w Poznaniu, zapewniamy indywidualne dopasowanie usług do potrzeb oraz atrakcyjne ceny skupu.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU POZNAŃ

Zbożowa 1a
62-023 Gądki
Polska