Skup złomu i makulatury Warszawa

Przecławska 2
03-879 Warszawa
Polska

Dbanie o środowisko naturalne nie wymaga podejmowania kosztownych i czasochłonnych działań. Wystarczy zaplanować odpowiednią gospodarkę odpadami, by przyczynić się do ochrony ekosystemu. Gospodarstwa domowe i zakłady przemysłowe generują duże ilości odpadów metali, które mogą zostać poddane recyklingowi. Nasz skup złomu odbiera od klientów nagromadzone surowce wtórne, dzięki czemu można zredukować koszty składowania odpadów, a dodatkowo zarobić na ich sprzedaży. Działamy m.in. na terenie Warszawy, oferując możliwość transportu surowców także z okolicznych miejscowości.

Od wielu lat działamy w branży, a dzięki dużemu doświadczeniu możemy dopasować ofertę do aktualnych potrzeb rynku oraz oczekiwań naszych klientów. Prowadzimy skup złomu, w którym przyjmujemy surowce wtórne nadające się do recyklingu. Oprócz tego, w zakres świadczonych usług wchodzą także działania dedykowane dla zakładów przemysłowych i produkcyjnych, dzięki którym można zoptymalizować procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Hurtowy skup złomu – Warszawa

Naszym klientom oferujemy:

  • kompleksowe doradztwo w zarządzaniu odpadami w firmie,
  • pomoc we wdrażaniu działań ekologicznych, które są w stanie zminimalizować koszty związane z gospodarką odpadami,
  • dostarczanie kontenerów na odpady wraz z ich pełną obsługą,
  • przeprowadzanie audytów i raportów, które mogą pomóc w optymalizowaniu kosztów,
  • przeprowadzanie badań chemicznych i analiz stopów metali, które mogą zostać wykorzystane do powtórnego użycia,
  • zaopatrywanie zakładów produkcyjnych w surowce.

Złomowisko Warszawa
Obsługujemy przedsiębiorstwa z wielu branż, dlatego jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować występujące w nich problemy i wdrożyć działania dopasowane do potrzeb. Działamy kompleksowo, dlatego naszym klientom zapewniamy odbiór odpadów ze wskazanego miejsca oraz pełną logistykę związaną z ich składowaniem i przekazaniem do recyklingu. Jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych zleceń, które wymagają odpowiednio zaplanowanych działań oraz dysponowania specjalistycznym sprzętem.

Zapraszamy do kontaktu, wspólnie dopasujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej o ODYLION.

CENTRUM RECYKLINGU WARSZAWA

Przecławska 2
03-879 Warszawa
Polska