Ile możemy zyskać na skupie złomu przemysłowego oraz poprodukcyjnego?

9 grudnia 2020 |

Zapłata w zamian za zalegającą metalurgię jest kluczowa, ponieważ motywuje ludzi do składowania odpadów w jedno określone miejsce jakim są złomowiska. Samodzielne próby pozbycia się śmieci na własną rękę opiera się na spaleniu. Reakcje chemiczne, które zachodzą podczas takiego procesu powodują wytworzenie się szkodliwych substancji. Wraz z dymem trafiają one do atmosfery oraz zanieczyszczają ją. Dzięki naszym specjalistycznym spalarniom możecie Państwo bezpiecznie przeprowadzić ten proces oraz uzyskać proporcjonalne do wielkości złomu wynagrodzenie.

Jak dokonać skupu złomu przemysłowego?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Niektórzy uważają, że jest to bardzo skomplikowany proces. Jest to nieprawda. W naszej firmie dużą wagę przykładamy do tego, aby proces ten był jak najmniej dla Państwa skomplikowany. Wszystko zaczyna się od przygotowania materiałów przeznaczonych do skupu złomu przemysłowego. Są to wszelkiego rodzaju materiały takie jak elementy zawierające metale, kable, wyroby stalowe, silniki czy też agregaty. Następnie, jeśli jest to możliwe, należy przetransportować je do naszego oddziału. Jednak co w sytuacji, kiedy nie mamy takiej możliwości? W naszej ofercie znajdą Państwo osobisty odbiór takich surowców. Skup złomu przemysłowego jest prosty oraz korzystny.

skup złomu przemysłowego

Co wchodzi w skład złomu poprodukcyjnego?

Są to wszelkiego rodzaju odpady otrzymane z zakładów produkcyjnych. Jest ich dużo, ponieważ fabryki działają nieustannie. Są to między innymi szyny, odpady pochodzące z kuźni, walcowni, tłoczni lub stoczni. Znajdą Państwo u nas usługi związane z ich wywozem. Złom poprodukcyjny w zależności od rodzaju surowca kosztuje w skupie około 90 groszy za kilogram. Cena jest zależna od aktualnie obowiązującego cennika. Złom poprodukcyjny określa się mianem niebieskiego. Ważne jest aby nie posiadał dużej ilości rdzy, która wpływa na wagę.

Złom przemysłowy

Poprzez zastosowanie nowoczesnych technik przetwarzania surowców przez naszą firmę jesteśmy w stanie przetopić określoną metalurgię. W przypadku złomu przemysłowego będą to duże elementy konstrukcyjne, którym nadamy nowe zastosowanie. Powoduje to zmniejszenie kosztów produkcyjnych. Złom przemysłowy jest wart około 80 groszy za kilogram.